Kūrybiška pastatų išorės, vidaus, viešųjų erdvių, o taip pat

mados ar prekinių gaminių fotografija 

INTERJERO FOTOGRAFIJA
Kūrybiškas fotografo žvilgsnis į architektų ar interjero dizainerių sukurtus butų, namų, viešbučių, restoranų, parduotuvių ar kitų objektų interjerus. Dėmesys visumai ir detalėms, medžiagoms, tekstūroms, spalvoms ir jų santykiui. Preciziška fotografinė kokybė, optimalus apšvietimo variantas. Skirta išsaugoti įgyvendintų projektų vaizdą autoriaus portfolio, interneto svetainei, sudominti naują arba seną užsakovą, dalyvauti konkurse, spausdinti žurnale.
ARCHITEKTŪROS, STATINIŲ EKSTERJERO FOTOGRAFIJA
Architektūra yra labiausiai įvairiapusiška meno rūšis, meno rūšių sintezė, mokslas; visuomenių kultūros ir istorijos veidrodis. Architektūros fotografija stengiasi atskleisti funkciją ir estetiką, akcentuoti tūrius ir proporcijas, laiko ir vietos kontekstą, pabrėžti autoriaus idėją, išgryninti rakursus. Profesionali, kokybiška gyvenamųjų namų, daugiabučių, prekybos, verslo, mokslo ir kt. statinių fotografija įvairiems autorių ir naudotojų poreikiams – reprezentacijai, įvaizdžio kūrimui spaudoje ir internete.
NEKILNOJAMOJO TURTO FOTOGRAFAVIMAS
Butų, namų, komercinės, pramoninės ir kt. paskirties objektų fotografavimas NT pardavimo ar nuomos skelbimams, prezentacijai. Profesionalios, kokybiškos nuotraukos skirtos sudominti ir pritraukti potencialius klientus.